HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in   

Share | 
 
Istorija
View previous topic View next topic Go down 
Liam Blackwood


I'll always be there for you, boy I have no shame.
Biografija :
lops


View user profile
I'll always be there for you, boy I have no shame.

Thu Jun 29, 2017 10:22 pm
Nightvine Highschool atsirado su pačiais geriausiais ketinimais. Mokyklos įkūrėjas troško dabartinę visuomenę pakylėti aukščiau, atsisakant bet kokio susiskaidymo. Pasaulyje, kur egzistuoja tiek daug skirtingų rasių tą padaryti buvo itin keblu, tad vyras nusprendė pradėti nuo naujosios kartos. Mokykla tapo namais įvairiausių skirtingų rasių atstovams. Plėšrūnai ir potencialios jų aukos sėdėjo tuose pačiuose suoluose, siekdami išsilavinimo. Ponas Nightvine tikėjo, kad užauginus tuos jaunuolius kitoje aplinkoje, neapykanta ir baimė vienas kitam bus visiškai išnaikinta. Moksleiviai buvo skatinami bendradarbiauti ir atvirai komunikuoti tiek tarpusavyje, tiek su mokytojais, neturint jokių paslapčių, bei atvirai išsakant nuomonę, apie galiojusią sistemą.
Žinoma, ne visi noriai pritarė tokiam perfekcionizmui. Mokykla buvo pastatyta vandeniu apsuptoje saloje, o uždaroje aplinkoje gyvenantys žvėrys ir jų aukos ne taip ir ilgai sugebėjo atsispirti savo instinktams. Iš pradžių paprasti moksleivių dingimai pavirto atsitiktiniais lavonais miškuose, kuriuos darėsi vis sunkiau ir sunkiau užmaskuoti nelaimingais atsitikimais. Mokykla greitai buvo aptverta milžiniška siena, su apsiginklavusia apsauga, "pačių vaikų saugumui". Patekimas ir išvykimas iš salos buvo gerokai apribotas, o ir ne visos zonos staiga tapo prieinamos kiekvienam paprastam moksleiviui. Tą reikėjo užsitarnauti. Atrodo, jog noras tą rasių lygybę ir perfekcionizmą pasiekti ir įrodyti visam pasauliui turėjo būti pasiektas bet kokia kaina, net jei ji buvo tuzino moksleivių gyvybės.
Taip prasidėjo visiškas susiskaidymas. Tos pačios rasės atstovai, dažniausiai, leidžia laiką tik savų kompanijose. Pasitikėjimas ir atviras bendradarbiavimas tuoj pat išgaravo – skundikai būdavo dosniai apdovanojimi, o prasikaltusieji kęsdavo skaudžias bausmes. Kol paslapčių išdavinėtojai galėjo mėgautis paplūdymiais, miestais ir kitomis privilegijomis, prasikaltusieji būdavo sumaišomi su žemėmis, pritaikant tiek psichologines, tiek fizines bausmes. Visi ilgainiui pradėjo labiau bijoti vieni kitų, nei tos ginkluotos apsaugos, dieną naktį stebinčios sieną. To pasekoje skerdynių kiekis tik padažnėjo ir, net jei visas personalas toliau sėkmingai meluoja, jog situacija kontroliuojama, tiesa yra visiškai kitokia - mokykla pavirto kalėjimu, kur vieni kovoja dėl vietos hierarchijoje, o kiti vardan paprasto išlikimo.


 
Istorija
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Nightvine :: ` :: Well, hello there :: Situacija-
Jump to: