HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in   

Share | 
 
Dievo įsakymai
View previous topic View next topic Go down 
Victor Nithercott


Biografija :
TĖVAI KUR MANO ALUS


View user profile
“People often believed they were safer in the light, thinking monsters only came out at night.”

Sun Jul 02, 2017 9:40 pm
baloon  baloon FORUMO TAISYKLĖS baloon  baloon
1. Keiktis yra draudžiama, visgi, internetas yra vieša erdvė. Jei keli žodžiai netyčia išsprūs, praleisime tai pro akis, bet netoleruosime pastovių keiksmų.
2. Pykčiai, barniai, keršijimai ir kito panašaus pobūdžio veiksmai ne rpg temose irgi yra draudžiami. Nesutariate - aiškinkitės per pm, bet iš forumo nedarykite chaoso.
3. Skatiname jus rašyti gražia, lietuviška kalba, su visomis lietuviškomis raidėmis, neiškraipant žodžių ir nevartojant žargono.
4. Stenkitės viską sutalpinti į vieną pranešimą, o ne kelis. Aišku, pasitaiko, kad reikia doublepostinti, bet pasistenkite to vengti, kad forumas būtų tvarkingas.
5. Vogti mūsų forumo stiliaus detales, kopijuoti informaciją, koduotes ir pnš yra GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA. Pastebėjus tokius dalykus dedamas ip blokas.
6. Viską rašykite tam paskirtose vietose, nedarykite balagano.
7. Ką nors reklamuoti per pm, temas ir pnš irgi yra GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA. Tam yra skirta banerių tema, ten galite keistis baneriais, net ir kokią reklamėlę įdėti prie to pačio.
8. Administracija nėra atsakinga už narių pranešimų turinį. Turėkite omenyje, kad ji padeda tik iš techninės pusės.
9. Jei dieną ką tik užsiregistravęs vartotojas neparašo nei vieno posto - triname. Nėra ko tokius laikyti.
10. Iconos/avataro dydis 250x400 ir ne kitoks. Jei užsidedate kitokio dydžio, mes turime teisę iconą ištrinti. Norime palaikyti forumą tvarkingą.
11. Administratorių įžeidinėjimas ne dėl asmeninių dalykų yra draudžiamas. Gerbkite administratorių darbą, mes irgi žmonės. Pasitaikius tokiam atvejui dedam 30 dienų ip baną.
12. Administracija pasilieka bet kada nubausti forumo narį, jei jis pastoviai nusiženginėja taisyklėmis.

baloon  baloon RPG TAISYKLĖS baloon  baloon
1.Vienu metu galima būti kiek norite vietų, bet stenkitės apsiimti tiek rpg, su kiek galite susitvarkyti.
2. Jei norite keisti vardą/rasę/galią ir pnš, privalote pranešti tai administracijai, kad nebūtų jokių mums staigmenų.
3. Žudyti, prievartauti ir mušti kitą personažą galima tik jam sutikus (susitarkite per pm). Procesas turi būti ilgesnis, nei penki pranešimai (išimtis taikoma, jei pranešimai ilgesni nei 200 žodžių).
4. RPG temose pranešimai negali būti trumpesni nei 20 žodžių. Juk labai nemalonu, kai parašai 100 žodžių, o atrašo tik penkiais. Gerbkime vienas kito pastangas.
5. Negalima rašyti už kitą personažą, rašykite už save. Galite aprašinėti aplinką arba kaip kitas personažas atrodo jums, savo personažo veiksmus ir kalbą.
6. RPG temose rašome tik trečiuoju asmeniu, esamuoju ar būtuoju kartiniu laikais.
7. Nebūkite visagaliais nenugalimaisiais dievais. Tai paprasčiausia būtų neįdomu.
8. Meet in RPG. Jeigu matote, kad kažkas prieš jus parašęs, kad nori susitikti, prašome NEIGNORUOTI klausimo ir eiti į meet‘ą. Kitu atveju gausite įspėjimą ir administracija labai pyks. Išimtis taikoma tik tuomet, jei tas prieš tai parašęs žmogus ilgai neprisijungia. Tada galit susitikti su sekančiu žmogumi, kuris parašė po jūsų.
9. Galite turėti kiek norite veikėjų, tačiau visi turi būti aktyvūs.


 
Dievo įsakymai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Nightvine :: ` :: Well, hello there-
Jump to: